Ara
  • Erdoğan BALIKÇILAR

KONFERANS KOLTUKLARI

     Konferans koltuğu ve sinema koltuğu imalatında söz sahibi olan firmamız Bursa Çalı sanayii bölgesinde faliyet göstermektedir.Konferans koltukları ve Sinema Koltuklarımız kendi kalıplarımızdan mamül koltuklardır. Standart  koltuklarımızdan başka istekleriniz doğrultusunda konferans koltuğu imalatı yapabiliriz . Arge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.Bunun sonucu yeni model konferans koltukları ve sinema koltukları çeşitlerimize katılmaktadır . Seslendirme,Işık , Akustik duvar ve Akustik tavan   konusunda Türkiye'nin önde gelen firmaları çözüm ortağımızdır.

              Faaliyet gösterdiğimiz sinema koltugu ve konferans koltukları alanında yenilikçi olmak, Teknolojik ve Ürün değişimini sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermektir.

Müşteri problemini doğru algılayıp ve Konusunda Uzman kadromuz ile en doğru çözümü en kısa sürede uygulayarak Müşteri memnuniyetini kazanmak en büyük Vizyonumuzdur.

Sinema Koltuğu ve Konferans Koltuğu İmalatı

Firmamız uzun yıllardı Konferans koltuğu ve Sinema koltuğu imal etmektedir.

Sinema koltuğu,konferans koltuğu,Tiyatro koltuğu ve yerleşimleri, Sinema koltuğu,konferans koltuğu,Tiyatro koltuğu nakliye ve yerine montajı , Sinema koltuğu,konferans koltuğu,Tiyatro koltuğu yedek parçaları konusunda hizmetinizdeyiz

0 görüntüleme

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çalı San.Böl. 3.sokak No. 9 /1   Nilüfer BURSA  Mobil   : +90 544 7749795

  info@makroseat.com , makroseat@gmail.com  , makroseat@yandex.com